Usuwanie filtra google

Usuwanie Filtra Google

Usuniemy szybko i skutecznie kary ręczne i filtry algorytmiczne Google z Twojej strony internetowej.

Jeżeli zauważyłeś nagły spadek pozycji w Google Twojej strony lub serwisu internetowego w wyszukiwarce? Narzędzia Google pokazują nagły spadek ruchu na stronie z wyszukiwań organicznych? To może być tzw. ban Google czyli kara, filtr za niestosowanie się do wytycznych Google.

Jeżeli zaobserwowałeś na Swojej stronie internetowej duży spadek ilości wejść na swoją stronę? Jeżeli otrzymałeś komunikat o wykryciu nietypowych działań na Twojej stronie lub informację o wykrytych działaniach nienaturalnego linkowania? To zapewne otrzymałeś karę od najpopularniejszej wyszukiwarki świata: Google lub wpadłeś w filtr algorytmiczny Google.

Nieumiejętne działania SEO i pozycjonowanie na własną rękę najczęściej skutkują właśnie takim finałem i obrotem sprawy. Korzystanie z tanich sposobów pozycjonowania na allegro i temu podobnych musi zawsze skończyć się podobnie. W dobie coraz częstszych aktualizacji algorytmów wyszukiwarki Google, domowe sposoby na pozycjonowanie stron internetowych nie tylko przestały działać, ale i szkodzą skutkując otrzymaniem filtra algorytmicznego lub kary ręcznej za działania niezgodne z powszechnie dostępnymi wytycznymi dla webmasterów Google.

Nasza Agencja specjalizuje się w działaniach mających na celu szybkie i skuteczne usunięcie kary lub filtra Google. Dodatkowo w ramach usunięcia działań ręcznych na Twojej stronie lub algorytmicznych, uzyskujesz GWARANCJĘ i zabezpieczenie przed ponownym zafiltrowaniem Twojej strony internetowej.

Nasze doświadczenie w zakresie omawianej oferty są poparte wieloma sukcesami, a wiedza jaką zdobyliśmy w trakcie realizacji kolejnych zleceń pozwala nam na specjalizację w dziedzinie usuwania filtrów algorytmicznych Google i kar ręcznych nakładanych przez Google.

Za co Google może ukarać stronę filtrem?

Karę czyli tzw. filtr Google możemy otrzymać w przypadku świadomego lub nieświadomego i nieumiejętnego pozycjonowania strony internetowej. Dla Google nie ma znaczenia czy Twoje działania są umyślne. Dla Google najważniejsza jest wartość jaką niesie za sobą Twoja strona, jej naturalność i przestrzeganie wytycznych Google odnośnie stron internetowych. Za łamanie właśnie tych wytycznych możesz otrzymać karę w postaci filtra: nienaturalne linki przychodzące do Twojej witryny niskiej jakości, jednolity profil linków, ukryte treści na stronie, duplikowanie treści, zbyt duże nasycenie słowami kluczowymi, przeoptymalizowanie witryny.

Jak wyjść z filtra Google?

Usuwanie kar, filtrów i banów nadanych przez Google nie jest łatwą sprawą. Jednak dla naszych wykwalifikowanych specjalistów jest to codzienna praca. Podstawą i pierwszym krokiem jest skuteczna i dokładna analiza strony internetowej, jej zgodności z wytycznymi Google, analiza linków przychodzących (tzw. backlinków), historii witryny i ewentualnych spadków pozycji korzystając z narzędzia Google (Google Analytics i Search Console). Po dokonaniu właściwej analizy można stwierdzić jakiego rodzaju strona otrzymała filtr i jakie środki należy podjąć w celu jego usunięcia i wyciągnięcia strony z filtra.

Jak długo trwa zdejmowanie filtra Google?

Zastanawiasz się zapewne jak szybko i sprawnie można zdjąć filtr nałożony na Twoją stroną przez wyszukiwarkę Google? Niestety nie jest to pytanie na które łatwo jest udzielić poprawnej odpowiedzi. Czas usunięcia kary zależy od rodzaju przewinienia, od samej strony internetowej i jej historii oraz skali pracy jaką należy wykonać, aby zdjąć filtr ręczny Google.

Jaki jest koszt usunięcia filtra Google?

Cena usunięcia filtra ręcznego Google ze strony internetowej uzależniona jest przede wszystkim od tego z jakich przyczyn otrzymała ona karę w postaci filtra ręcznego. Przy wycenie brany jest również fakt wielkości serwisu, ilości linków przychodzących i ich jakości oraz pochodzenia. Aby realnie i obiektywnie ocenić koszty usunięcia filtra ręcznego, bana lub filtra algorytmicznego Google należy w pierwszej kolejności zapoznać się z jej szczegółami i dokonać właściwej analizy przyczyny powstania problemu i nałożenia kary.

Jak sprawdzić czy strona otrzymała karę od Google?

Po czym poznać, że strona otrzymała karę od Google lub filtr algorytmiczny?
Jak odróżnić karę ręczną ręczną Google od algorytmicznej?

Otrzymanie od Google kary w postaci filtra skutkuje zawsze jednym: spadkiem pozycji w wyszukiwarce Google i drastycznym spadkiem liczby sesji (odwiedzin) lub wręcz wyindeksowaniem stron witryny z wyników wyszukiwania Google. Bez względu na skutek Twoja strona uzyskuje nagły i widoczny spadek sesji i unikalnych odwiedzających.

Jeżeli podejrzewasz, że Twoja strona internetowa otrzymała karę w postaci filtra algorytmicznego lub ręcznego. Jeżeli nie masz pewności to my to sprawdzimy dla Ciebie BEZPŁATNIE! Napisz do nas!

Jeżeli jesteś pewien, że Twoja strona internetowa otrzymała karę w postaci filtra algorytmicznego lub ręcznego. Jeżeli chcesz usunąć karę szybko, pewnie i raz na zawsze! Napisz do nas!

Usuwanie filtra i kary Google

Twoja strona otrzymała karę ręczną lub filtr algorytmiczny od Google
Szybko i profesjonalnie pomożemy Ci wyjść z opresji
Posiadamy doświadczenie w usuwaniu kar i filtrów Google

21

Usuniętych filtrów algorytmicznych Google

31

Usuniętych kar ręcznych od Google

80%

Średni wzrost odwiedzin z Gogole organic

0

Ilość ponownych kar i filtrów Google

+49

Ilość zgłoszonych stron do Disavov Tool

7/9

Ilość słów, które wróciły na miejsce po usunięciu kary

Oferujemy szybkie i profesjonalne usuwanie filtra Google i kar ręcznych.

Korzystając z naszych usług masz pewność i GWARANCJĘ powrotu do wysokich pozycji w wyszukiwarce.

Usuwanie filtra Goolge - najczęstsze pytania:

Czym jest filtr algorytmiczny Google?

Filtr algorytmiczny to automatyczna kara nakładana na strony internetowe przez wyszukiwarki. Filtr taki charakteryzuje się tym, iż nie otrzymamy  żadnego powiadomienia o nałożonej karze. W związku z tym, iż filtr jest nakładany automatycznie to wykrycie takiej kary wymaga od właściciela strony lub administratora ciągłej obserwacji i analizy ruchu na stronie z organicznych wyników wyszukiwania. Efektem nałożenia na stronę filtra algorytmicznego lub kary ręcznej jest dynamiczne zmniejszenie ruchu na stronie spowodowane obniżeniem rankingu w naturalnych wynikach wyszukiwania Google.

 

Jak zdjąć filtr Google?

Najczęstszą przyczyną nałożenia na stronę filtra algorytmicznego lub kary ręcznej, są nienaturalne linki przychodzące. Linki pochodzące ze stron wątpliwej jakości, linki z systemów wymiany (swl) i wszystkie inne nienaturalne, mogą przysporzyć stronie kłopotów i prowadzić do nałożenia na nią kary. Przyczyny nałożenia kary mogą być również inne: duplikacja treści, niska wartość witryny, przesycenie treści frazami kluczowymi - upychanie słów kluczowych, błędy na stronie i to w tym zakresie należy dopatrywać się przyczyny nałożenia kary, a po jej wykryciu poprawić kwestie związane z powyższym.

Jak sprawdzić linki przychodzące?

Audyt linków przychodzących jest niezmiernie ważnym elementem wychodzenia z filtra lub kary ręcznej. Po jednoznacznym stwierdzeniu otrzymanej kary lub filtra, należy właśnie od analizy linków przychodzących rozpocząć próbę zdjęcia otrzymanej kary. Należy bardzo dokładnie z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i wiedzy specjalistów SEO, przeanalizować wszystkie linki prowadzące do strony internetowej i usunąć linki do naszej strony ze stron, które są słabej jakości. Wszystkie linki nienaturalne i linki słabej jakości powinny zostać usunięte.

Jak sprawdzić filtr Google?

Aby sprawdzić i jednoznacznie stwierdzić jaką karę otrzymała strona internetowa, niezbędna jest fachowa analiza ruchu na stronie w narzędziach Google (Google Analitycs). Należy również przeanalizować dane z narzędzia dla webmasterów (Search Console). W przypadku otrzymania kary ręcznej we wspomnianym narzędziu dla webmasterów (SC) powinno znajdować się powiadomienie informujące nas o przyczynie. W przypadku filtra algorytmicznego, nie otrzymujemy takiego powiadomienia.

Jak uniknąć kary od Google?

Uniknięcie kary ręcznej lub algorytmicznej nie jest wcale trudne i niemożliwe. W 90% wystarczy nie stosować żadnych nienaturalnych sposobów na zdobycie linków zwrotnych do naszej witryny. Pozyskane linki do naszej strony powinny być wartościowe i pochodzić ze stron tematycznych. Dodatkowo należy zadbać o odpowiednią optymalizację strony internetowej i stosować się do wytycznych Google dla webmasterów.

Co to jest SEO odkurzacz?

SEO odkurzacz jest to program ułatwiający i wspomagający analizę profilu linków strony. Narzędzie doskonale sprawdza się w przypadku analizy backlinków strony, która otrzymała filtr ręczny lub algorytmiczny. Warto również skorzystać z SEO odkurzacza w przypadku, gdy podejrzewamy próbę depozycjonowania naszej strony. SEO odkurzacz wnikliwie analizuje profil linków interesującej nas domeny, dostarczając niezwykle istotnych danych.

Masz pytania?
Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

☎ 72-52-52-522

Zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Opowiedz nam o swoim problemie

Skutecznie i profesjonalnie usuniemy filtr algorytmiczny Google i pozbędziemy się kary ręcznej nałożonej przez Google

Zapewniamy bezpłatną analizę Twojej strony i jej problemów z wyszukiwarką. Oferujemy skuteczne usuwanie filtrów Google, dając GWARANCJĘ na wykonane usługi i ich trwałość. Potrzebujesz pomocy - napisz do nas!

Referencje

Zobacz wszystkie
Pola oznaczone * są wymagane

Prosimy, abyś podał nam szczegóły rzeczy do sprawdzenia, oraz jaki będzie najlepszy czas na kontakt telefoniczny z Tobą.

Wyrażam zgodę na przechowywanie przeze mnie przesłanych informacji w celu umożliwienia odpowiedzi na moje zapytanie przez Agencję UPSEO SEO & SEM. Więcej.

Odpowiedz na poniższe pytanie jeżeli nie jesteś robotem: