Referencje i opinie

Jesteśmy bardzo dumni usług jakie świadczymy i z ich poziomu. Zawsze staramy się, aby nasze relacje z Klientami były bardziej osobiste niż w innych agencjach. Nasze relacje z Klientami nie zaczynają się o 9 rano i nie kończą o 18 po południu. Nasi Klienci pozostają z nami nieustannie i otrzymują wysokiej jakości usługi na jakie zasługują. Wzajemne zaufanie i szacunek to dla nas podstawa współpracy.

Referencje agencji marketingowej
“Profesjonalnie wykonana strona internetowa zgodnie z założeniami i moimi oczekiwaniami. Doskonałe wyczucie pracowników Agencji pozwoliło nam stworzyć znakomitą stronę, która całkowicie spełniła nasze oczekiwania. Polecam z całego serca.”
rafał bartoszewicz - OzonMedia
Rafał Bartoszewicz
"Fundacja Altro Mondo" - CEO & Founder
“To niesamowite, zespołowi interaktywnej agencji marketingowej UPSEO udało się nie tylko dostać na najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google dla wszystkich naszych najlepszych słów kluczowych, ale przede wszystkim dokonali tego w bezpieczny i sprawny sposób! Gorąco polecam tę firmę z Wrocławia każdemu kto oczekuje wyników i najwyższej jakości usług marketingowych.”
mariola cirzyńska - OzonMedia
Mariola Cirzyńska
www.redbut.pl - właściciel
“UPSEO to zespół pracowitych ludzi, którzy każdego dnia dodają nam energii i pomagają nam realizować założone cele biznesowe. Działania marketingowe prowadzone w internecie przez UPSEO sprawiły, że w ciągu roku współpracy podwoiła nam się liczba użytkowników naszego serwisu internetowego, a to przełożyło się na nasze zyski.”
Marek-Schmidt - OzonMedia
Marek Schmidt
Dyrektor ds. ecommerce
“Świetna firma, która pomogła nam osiągnąć to, co wydawało się nam nieosiągalne. Nowa i profesjonalna strona internetowa, dzięki której zwiększyliśmy konwersję. Dodatkowo już po pół roku nasza strona osiągnęła wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, który przyniósł nam lawinowy wzrost klientów zainteresowanych naszymi usługami. Polecam współpracę z Agencją UPSEO.”
jan-polakowski - OzonMedia
Jan Polakowski
Prezes Zarządu
“Biznes, który prowadzę oznacza dużą konkurencję. Dom wczasowy nad polskim morzem to ogromna konkurencja, również w internecie. Współpraca z UPSEO pozwoliła mi w końcu osiągnąć oczekiwany poziom promocji prowadzonego biznesu, zwiększając ilość klientów z tego kanały reklamy. Polecam, profesjonalna i skuteczna agencja.”
witold rompczyk - OzonMedia
Witold Rompczyk
www.elstavita.pl - właściciel
"Po wielu latach do\u015bwiadcze\u0144, doskonale wiem, jak trudno jest wdro\u017cy\u0107 skuteczn\u0105 strategi\u0119 marketingow\u0105. Poniewa\u017c nasza firma ro\u015bnie z roku na rok, \u015bledzenie naszych strategii sta\u0142o si\u0119 bardzo czasoch\u0142onne i zmniejsza\u0142o nasz\u0105 zdolno\u015b\u0107 do skupienia si\u0119 na podstawowej dzia\u0142alno\u015bci."
Krystyna-Domaniewska - klient agencji marketingowej OzonMedia
Krystyna Domaniewska-Czyż
Dyrektor sprzedaży ds. ecommerce
"Po kilku miesiącach współpracy, zanotowaliśmy znaczny wzrost ruchu na naszej stronie internetowej. Dzięki efektom pracy zespołu z UPSEO wzrosły nasze zamówienia i mamy znacznie więcej klientów. Usługi i efekty jakie otrzymaliśmy przy współpracy z działem marketingu, przerosły nasze oczekiwania. Z całą pewnością polecam usługi pozycjonowania stron w agencji marketingowej UPSEO.”
mariusz stępień - klient agencji marketingowej OzonMedia
Mariusz Stępień
ezabawki24.pl