Marketing Mobilny

Marketing Mobilny

Zwiększaj zyski i zasięg wraz z grupą docelową. Wspieraj swój biznes i wzmacniaj działania korzystając z narzędzi marketingu mobilnego. Wzmacniaj przekaz i buduj relację z użytkownikami Twojego serwisu internetowego.

Liczba użytkowników smartfonów stale rośnie i już znacznie przewyższa liczbę użytkowników komputerów, dlatego możliwości związane z dotarciem do odbiorców tego typu nie powinny być ignorowane przez żadną szanującą się firmę. Marketing mobilny tworzy silniejsze doświadczenia użytkowników, które daleko wykraczają po za standardowe banery reklamowe, które mogą być w łatwy sposób przeoczone i niezauważone na ekranie telefonu. Aplikacje mobilne pozwalają na dużo większe możliwości dotarcia Twojej firmy do grupy docelowej w dowolnym miejscu, angażując użytkowników i tworząc z nimi niczym nieograniczone wyjątkowe relacje.

Marketing mobilny oferuje szeroki możliwości interakcji z użytkownikami na bardziej osobistym poziomie niż kiedykolwiek i jakiekolwiek inne dostępne rozwiązania. Dzięki aplikacjom mobilnym możemy zająć dużo bardziej konkretnych odbiorców nie tylko pod względem wieku, płci i lokalizacji, ale również zainteresowań i przeglądania danych mobilnych, a także innych czynników dających możliwości osiągnięcia określonego segmentu docelowego.

Jako wiodąca firma w dziedzinie marketingu mobilnego, nasz profesjonalny zespół jest w stanie zarządzać całą kampanią mobilną z zarysem strategii, profilowania publiczności, projektowania i rozwoju kampanii, aż po opracowanie odpowiednich sprawozdań z przeprowadzonego projektu. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie aplikacji mobilnych i marketingu mobilnego, a nasze usługi w tym zakresie są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Siła i skuteczność marketingu mobilnego

Osiągaj wysoki poziom wzrostu i zwrotu z inwestycji
Zwiększaj dynamicznie zaangażowanie swoich klientów
Oferujemy tylko skuteczny marketing mobilny

41%

Średnia stopa wzrostu

31%

Średni wzrost zaangażowania

+80k

Średnia odsłon

180k

Pobranych aplikacji

Zapewniamy profesjonalną analizę dla Twojej mobilnej strategii marketingowej dopasowaną do indywidualnych potrzeb biznesowych. Nie przegap ogromnych możliwości i okazji biznesowych jakie daje marketing mobilny.

Tworzymy projekty w szerokim zakresie marketingu mobilnego. Realizujemy projekty dla najbardziej wymagających klientów. Wdrażamy marketing mobilny dla wszystkich mobilnych platform: iOS, Android, Windows Phone. Cechuje nas kreatywność i niekończące się dążenie realizacji wdrażanych projektów na najwyższym poziomie.

Analiza potrzeb

Wiemy jaki jest potencjał marketingu mobilnego, dlatego tworzymy nasze aplikacje i kampanie mobilne w oparciu o odpowiednią analizę i dokładne ich ukierunkowanie.

Skuteczny marketing

Realizujemy skuteczny marketing mobilny, marketing "szyty" na miarę Twoich potrzeb. Marketing mobilny oparty o badania i działania przynoszące wymierne efekty.

Kampanie SMS

Stosujemy tylko skuteczne działania promocyjne aplikacji dywersyfikując kanały mobilne integrując je ze sobą np. mobilne kampanie marketingowe SMS.

Masz pytania?
Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

☎ 72-52-52-522

Zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc Twojej firmie rozwijać się w internecie dzięki skutecznej i profesjonalnej kampanii marketingu mobilnego

Skontaktuj się z nami, a my w oparciu o marketing mobilny opracujemy dla Ciebie skuteczną kampanię, która zapewni Ci rozwój i zwiększy zyski z Twojego biznesu.

Referencje

Zobacz wszystkie
Pola oznaczone * są wymagane

Prosimy, abyś podał nam szczegóły rzeczy do sprawdzenia, oraz jaki będzie najlepszy czas na kontakt telefoniczny z Tobą.

Wyrażam zgodę na przechowywanie przeze mnie przesłanych informacji w celu umożliwienia odpowiedzi na moje zapytanie przez Agencję UPSEO SEO & SEM. Więcej.

Odpowiedz na poniższe pytanie jeżeli nie jesteś robotem: