Kampanie Displayowe i Graficzne

Kampanie Displayowe i Graficzne

Generuj zyski i promuj swoją markę lub usługę najlepszym dostępnym narzędziem marketingu cyfrowego. Reklama Graficzna i Displayowa to gwarancja Twojego rozwoju i zwiększenia zysków firmy.

Tworzymy profesjonalne strategie displayowe i skuteczne kampanie graficzne o zasięgu krajowym i zagranicznym. Korzystamy z nowoczesnych i profesjonalnych metod targetowania kampanii dispaly.

Jesteśmy interaktywną agencją marketingową z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego Klienta i każdego projektu. 

Stworzymy i dostosujemy indywidualnie profesjonalne kampanie Displayowe i Graficzne do Twoich potrzeb, marki i jej odbiorców. Reklamy Graficzne to najbardziej skuteczna metoda promocji Twojej firmy w internecie. Kluczem do osiągnięcia wysokiego zwrotu z inwestycji ROI poprzez przeprowadzenie kampanii displayowych jest właściwa i przemyślana strategia, oraz właściwe jej dostosowanie do wyznaczonych celów z odpowiednim targetowaniem grup docelowych.

Głównym powodem dla którego odpowiednio przygotowana kampania graficzna uważana jest za najpopularniejsze narzędzie marketingu w internecie to fakt, iż praktycznie posiada nieograniczone możliwości względem miejsca jej wyświetlania. Możemy zatem dotrzeć z Twoją reklamą do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów i w sposób bardzo dynamiczny rozwijać Twój biznes.

Jesteśmy liderem na rynku marketingu cyfrowego i reklamy display, reklamy banerowej i graficznej. Nasze kampanie graficzne są przygotowane przez zespół profesjonalistów z zakresu reklamy displayowej. Każdy opracowywany przez nas projekt kampanii jest przygotowany z największą starannością. Przygotowując się do kampanii opracowujemy target z nastawieniem na wyznaczony cel, który nasz Klient zakłada osiągnąć. Realizacja każdej kampanii to gwarancja zwiększenia Twoich zysków i pozytywny wpływ dla wizerunku marki i firmy. 

Skuteczność reklam displayowych

Reklamy dispalyowe są niezmiernie skuteczne, a ich oddziaływanie jest wielowymiarowe. Kampanie graficzne wpływają dynamicznie na konwersję sprzedaży i wzmacniają w bardzo istotny sposób wizerunek i markę. Dzięki nieograniczonym możliwościom targetowania reklamy i jej indywidualnych ustawień, kampanie displayowe nie mają sobie równych pod względem skuteczności w osiąganiu celów biznesowych.

Różnorodność form reklamowych

Główną zaletą reklamy display i kampanii graficznych jest szeroki wachlarz i nieograniczone możliwości jej formy. Reklama display może występować w formie statycznej (nieruchome banery graficzne) jak i w formie dynamicznej (xhtml, video).

Zróżnicowanie modelu rozliczeniowego

Ważnym czynnikiem przemawiającym za kampanią graficzną jest różnorodność modelu płatności, którym możemy obciążać kampanię. Najpopularniejszymi metodami rozliczeniowymi są: CPC (koszt za kliknięcie) oraz CPA (koszt za akcję - wyświetlenie). Dodatkowo przy kampaniach wizerunkowych: CPM (płatność za x odsłon) oraz Flat Fee (stała obecność).

Precyzja reklamy graficznej

Najistotniejszą cechą reklamy display jest możliwość jej indywidualnego dopasowania, które może wynikać z ustalonych celów do osiągnięcia. Przy kompletowaniu kampanii możemy brać pod uwagę  takie czynniki jak: geotargetowanie, targetowanie behawioralne, kontekstowe, demograficzne, itp. To wszystko wpływa na jej wysoką skuteczność i fakt, iż reklama dociera do użytkowników ściśle przez nas określonej grupy.

Skuteczne kampanie displayowe

Zwiększ sprzedaż dzięki reklamom displayowym
Podnieś konwersję przy pomocy reklamy banerowej

12

Aktywne kampanie Dispaly

53

Przeprowadzonych kampanii Dispaly

270%

Średnie zwiększenie ruchu

35%

Średnie zwiększenie konwersji

Oferujemy tworzenie reklamy graficznej i przeprowadzenie skutecznej kampanii banerowej w Google AdWords i innych kanałach. Reklamy, które tworzymy stanowią podstawę dla efektywnych kampanii display, które wdrażamy dla naszych klientów, osiągając najbardziej odległe cele sprzedażowe i wizerunkowe.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc Twojej firmie i przeprowadzić skuteczną Kampanię Displayową

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki profesjonalenj Reklamie Graficznej

Przeprowadzamy skuteczne kampanie banerowe display. Projektujemy i tworzymy spersonalizowane treści dispaly, które pomagają sprzedawać produkty i promować markę.

Referencje

Zobacz wszystkie
Pola oznaczone * są wymagane

Prosimy, abyś podał nam szczegóły rzeczy do sprawdzenia, oraz jaki będzie najlepszy czas na kontakt telefoniczny z Tobą.

Wyrażam zgodę na przechowywanie przeze mnie przesłanych informacji w celu umożliwienia odpowiedzi na moje zapytanie przez Agencję UPSEO SEO & SEM. Więcej.

Odpowiedz na poniższe pytanie jeżeli nie jesteś robotem: