Google shoping zakupy google

Google Shopping - zakupy Google

Pomagamy naszym klientom efektywnie wykorzystać narzędzie zakupów Google Shopping do zwiększania sprzedaży i zdobywania nowych klientów.

Wykorzystaj możliwości jakie dają zakupy w Google. Przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalną kampanię z wykorzystaniem Google Shopping, aby zwiększyć Twoje obroty i zyskać nowych klientów.

Oferujemy profesjonalne, skuteczne i kompleksowe kampanie Google Shopping. Jeżeli posiadasz sklep internetowy i chcesz odnosić sukcesy w sprzedaży, zwiększać zyski i otwierać nowe rynki, powinieneś korzystać ze wszystkich kanałów marketingu cyfrowego. Oprócz SEO, AdWords, Socjal Media, email marketingu, remarketingu, powinieneś prowadzić skuteczną kampanię Google Shopping.

W biznesie e-commerce i przy prowadzeniu sklepu internetowego, zakupy Google powinny być integralną częścią Twojej strategii marketingowej online.

Zwiększaj sprzedaż

Generuj zyski

Zdobywaj nowych klientów

Promuj markę

Poprzez odpowiednio przeprowadzoną kampanię w Google Shopping, zwiększymy Twoją sprzedaż i konwersję w Twoim sklepie internetowym. Pomożemy Ci zdobyć nowych lojalnych klientów i znacząco zwiększymy ruch. Zapewnimy skuteczną i długoterminową strategię, zapewnimy doskonałe efekty kampanii Zakupy Google, która przyniesie wymierne efekty i korzyści dla działalności Twojej firmy.

Zalety kampanii google shoping

Usługa Google Shopping to dziś podstawowy element marketingu sklepów internetowych, to jedno z najbardziej skutecznych i opłacalnych narzędzi marketingowych dla rynku e-commerce. Korzyści z kampanii zakupów Google są widoczne już od pierwszej chwili rozpoczęcia kampanii.

 

Oto kilka głównych zalet prowadzenia kampanii Google Shopping:

  • Widoczność Twoich produktów i Twojej marki w wynikach wyszukiwania Google. 
  • Wzrasta ruch w Twoim sklepie, a reklamy kierują ruch do Twojego sklepu.
  • Dokładna ocena ruchu, która jest możliwa dzięki Merchant Center.
  • Produkty promowane Google Shopping mogą być powiązane z Google AdWords.

Skuteczne i profesjonalne kampanie Google Shopping

Zwiększaj skutecznie sprzedaż w sklepie internetowym
Docieraj do większej ilości użytkowników
Rozwijaj dynamicznie swój biznes

18

Aktywne kampanie Google Shopping

36

Przeprowadzonych kampanii

270%

Średnie zwiększenie ruchu

35%

Średnie zwiększenie konwersji

Google Shopping stał się dzisiaj niezbędnym kanałem sprzedaży na rynku e-commerce. Google Shopping to wygodny i skuteczny sposób na zwiększenie Twoich zysków ze sprzedaży i na dotarcie do przyszłych klientów. 

Masz pytania?
Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

☎ 72-52-52-522

Zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc zwiększyć sprzedać Twojego sklepu internetowego i przeprowadzić skuteczną kampanię Google Shopping

Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym. Jeżeli szukasz nowych kanałów sprzedaży i chcesz pozyskać nieograniczoną liczbę nowych klientów. Napisz do nas!

Referencje

Zobacz wszystkie
Pola oznaczone * są wymagane

Prosimy, abyś podał nam szczegóły rzeczy do sprawdzenia, oraz jaki będzie najlepszy czas na kontakt telefoniczny z Tobą.

Wyrażam zgodę na przechowywanie przeze mnie przesłanych informacji w celu umożliwienia odpowiedzi na moje zapytanie przez Agencję UPSEO SEO & SEM. Więcej.

Odpowiedz na poniższe pytanie jeżeli nie jesteś robotem: